Волинські прокурори передали ЗСУ три автомобілі, вилучені з криміналу
Поділитися в
Копіювати посилання
24 червня 2026 року за сприяння волинських прокурорів Збройні Сили України отримали три автомобілі. Транспортні засоби, раніше вилучені за незаконну діяльність, тепер слугуватимуть українським захисникам.
Так, за сприяння прокурорів Волинської обласної прокуратури на потреби ЗСУ передано мікроавтобус «Fiat Ducato». Цей автомобіль був вилучений у межах кримінального провадження, що стосувалося контрабанди підакцизних товарів.
Мікроавтобус отримали військовослужбовці підрозділу протиповітряної оборони, які несуть службу на Волині. Правоохоронці виявили цей транспортний засіб під час документування незаконної діяльності, де в ньому були облаштовані спеціальні сховища для приховування контрафактного товару від митного контролю. Під час обшуку в цих сховищах виявили майже три тисячі одноразових електронних сигарет.
Розслідування за фактом контрабанди підакцизних товарів триває. Його здійснюють детективи Територіального управління БЕБ у Волинській області за оперативного супроводу 6-го прикордонного загону Державної прикордонної служби України.
Крім цього, за клопотаннями прокурорів Володимирської та Ковельської окружних прокуратур військовослужбовцям ЗСУ також передано автомобілі «Fiat Ducato» та «Mazda-6». Ці транспортні засоби були визнані речовими доказами у кримінальних провадженнях щодо підробки номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу (ст. 290 КК України).
Наразі ці автомобілі вже перебувають на передовій, де використовуються військовими для виконання бойових задач.

