У Підгайцівській громаді повернули майже 18 гектарів землі через борги
Поділитися в
Копіювати посилання
25 червня 2026 року Господарський суд Волинської області задовольнив позов Луцької окружної прокуратури, завдяки чому Підгайцівській громаді Луцького району повернуто земельну ділянку, за яку не сплачував орендар.
Йдеться про земельну ділянку промисловості площею майже 18 гектарів, розташовану на території Підгайцівської сільської ради. Прокурори встановили, що суб’єкт господарювання, який узяв землю в оренду, систематично порушував умови договору.
Як з’ясувалося, орендар заборгував понад 600 тисяч гривень орендної плати. Наразі питання щодо стягнення цієї суми вирішується в судовому порядку органами ГУ ДПС у Волинській області.
Завдяки зверненню прокуратури, суд ухвалив рішення про розірвання договору оренди та повернення землі у власність територіальної громади.