Прокуратура вимагає пів мільйона гривень пайової участі для Підгайцівської громади
Поділитися в
Копіювати посилання
18.06.2026 – Луцька окружна прокуратура звернулася до Господарського суду Волинської області. Мета – стягнути із забудовника понад пів мільйона гривень на користь бюджету Підгайцівської громади.
Йдеться про кошти пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту, а також інфляційні втрати та відсотки за борговим зобов’язанням. Це наслідок несвоєчасної сплати забудовником необхідних внесків.
Прокурори встановили, що суб’єкт господарювання збудував багатоквартирний житловий будинок з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури в селі Струмівка Луцького району. Однак, всупереч вимогам закону, забудовник не перерахував кошти пайової участі до місцевого бюджету.
При цьому Підгайцівська сільська рада самостійно не вживала заходів у судовому порядку для стягнення цих коштів із замовника будівництва.
Захищаючи інтереси громади, прокурори у суді наполягатимуть на повній сплаті суб’єктом господарювання зазначених коштів до місцевого бюджету.