З полону РФ повернули 185 бійців, серед них — захисник з Ковеля

Суспільство 17:22, 2.10.2025

Поділитися в

Україна повернула додому 185 військовослужбовців у межах чергового обміну полоненими з Росією. Цю інформацію оприлюднив Президент України Володимир Зеленський.

За словами глави держави, серед звільнених є воїни, які захищали Маріуполь та «Азовсталь», а також несли службу на Чорнобильській АЕС. Більшість із них перебували у ворожому полоні ще з 2022 року.

Як повідомив начальник Волинської обласної державної адміністрації Іван Рудницький, серед повернутих захисників є троє мешканців Волині. Усі вони також потрапили в полон у 2022 році.

Додому повернулися:

  • Владислав Григорчук, 1997 року народження, з міста Луцьк;
  • Віталій Глєбов, 1988 року народження, з села Рудне Луцького району;
  • Павло Подобєд, 1985 року народження, з міста Ковель.

Президент України зазначив, що загалом від початку повномасштабного вторгнення вдалося звільнити з полону вже понад 7 тисяч українців. Він також висловив вдячність усім, хто долучається до організації обмінів.

Нагору