Вихованки ДЮСШ №1 ім. Петра Стуса здобули медалі на світових та всеукраїнських змаганнях
Поділитися в
Копіювати посилання
Вихованки ДЮСШ №1 ім. Петра Стуса продовжують демонструвати чудові результати на міжнародних та національних змаганнях. Так, Ольга Падошик виборола «бронзу» на Чемпіонаті світу з вільної боротьби серед студентів у Бразилії, а Діана Рисьова стала чемпіонкою України та готуватиметься до світової першості.
Ольга Падошик, представляючи збірну Польщі, здобула почесну нагороду на студентській першості світу з вільної боротьби, що відбулася у Бразилії. Її досягнення підтверджує високий рівень підготовки спортсменок ДЮСШ №1 ім. Петра Стуса.
Ще однією зіркою згаданої спортивної школи стала Діана Рисьова. Вона тріумфувала на Чемпіонаті України з вільної боротьби серед жінок та чоловіків, який проходив у Хмельницькому.
Цей національний турнір був ключовим, оскільки за його результатами формувалася збірна команда України для участі у Чемпіонаті світу, що відбудеться восени у Казахстані. Завдяки своїй перемозі Діана Рисьова, яка є студенткою Львівського фахового коледжу спорту, отримала право представляти країну на міжнародних змаганнях. До турніру її готують тренери — Олег Стус та Орест Скобельський.
З успіхами спортсменок привітав директор ДЮСШ №1 ім. Петра Стуса Віталій Волосюк.
