Водій, що п’яним спричинив смертельну ДТП у Луцьку, отримав 7 років в’язниці

ДТП 13:21, 25.06.2026

Поділитися в

Водій, що п'яним спричинив смертельну ДТП у Луцьку, отримав 7 років в'язниці

Волинський апеляційний суд підтвердив вирок для 27-річного водія, який п’яним спричинив смертельну дорожньо-транспортну пригоду на вулиці Глушець у Луцьку, засудивши його до 7 років позбавлення волі.

Трагедія сталася ввечері 25 травня 2024 року. Тоді нетверезий житель села Лище Луцького району, керуючи автомобілем «AUDI A5», на вулиці Глушець у Луцьку, під час виконання обгону зіткнувся із зустрічним транспортним засобом.

Унаслідок цієї аварії 27-річний пасажир автомобіля «AUDI A5» загинув на місці.

Винуватця визнали винним у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого в стані алкогольного сп’яніння, за ч. 3 ст. 286-1 КК України.

За рішенням суду, водій отримав 7 років позбавлення волі та був позбавлений права керування транспортними засобами на строк 10 років. Прокурори Волинської обласної прокуратури відстояли свою позицію, і вирок суду першої інстанції тепер набув законної сили.

Досудове розслідування у справі проводило СУ ГУНП у Волинській області.

Нагору