На Волині трьом посадовцям повідомлено про підозру у збитках понад 2,7 млн грн
Поділитися в
Копіювати посилання
На Волині трьом посадовцям повідомлено про підозру у завданні державі збитків на суму понад 2,7 мільйона гривень. Посадовці вступили у злочинну змову та реалізували незаконну оборудку під час реалізації проєкту ліквідації шахти.
Підозри оголошено колишньому директору та головному інженеру Відокремленого підрозділу «Західна дирекція з ліквідації шахт» ДП «ОК «Укрвуглереструктуризація», а також директору приватного підприємства. Встановлено, що вони, реалізовуючи договір підряду щодо робіт з ліквідації ДП «Шахта № 1 «Нововолинська», підписали акти з недостовірними відомостями про обсяги виконаних робіт.
На підставі цих актів підприємство переплатило підряднику понад 2,7 млн гривень за роботи з перевезення ґрунту, які фактично не виконувалися. Дії підозрюваних кваліфіковані за ч. 5 ст. 191 та ч.2 ст. 366 Кримінального кодексу України.
Наразі вирішується питання про обрання їм запобіжних заходів. Досудове розслідування проводять Володимирський РВП ГУНП у Волинській області за оперативного супроводу УСБУ у Волинській області та УСР в області ДСР Національної поліції України. Процесуальне керівництво здійснює Володимирська окружна прокуратура.


