На Волині комісія облради відмовила директору ліцею в премії через розслідування

Поділитися в

На Волині комісія облради відмовила директору ліцею в премії через розслідування

Постійна комісія Волинської обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст області, під головуванням Романа Микитюка, розглянула питання преміювання керівників комунальних закладів за результатами фінансово-господарської діяльності. Про це повідомляє «ВолиньPost».

Під час засідання комісія вирішила зняти з розгляду питання преміювання начальника Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні Павла Боснюка. Йшлося про премію у розмірі 31 тисячі гривень.

Таке рішення ухвалили через досудове розслідування, яке здійснюють правоохоронні органи. Кримінальне провадження стосується можливого фіктивного працевлаштування працівників з метою уникнення мобілізації. Депутат Андрій Турак запропонував не підтримувати виплату цієї премії.

Водночас, комісія підтримала проєкти рішень щодо преміювання інших керівників комунальних установ обласної ради. Остаточне рішення з цього питання депутати ухвалюватимуть на сесії облради.

Перелік керівників та суми премій, підтриманих комісією:

  • Т. в. о. керівнику Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Юрію Романішину за травень 2026 року у розмірі 150% від посадового окладу у межах фонду оплати праці – 54 000 грн.
  • Т. в. о. директора Волинського обласного госпіталю ветеранів війни Олені Кузьменко за квітень 2026 року у розмірі 5 посадових окладів та за травень у розмірі 1 посадового окладу – 47 000 грн та 27 000 грн.
  • Т. в. о. директора КП «Волиньпроєкт» Дмитру Дубняку за травень 2026 року у розмірі 100% від посадового окладу – 41 000 грн.
  • Директору Волинського академічного обласного українського музично-драматичного імені Тараса Григоровича Шевченка Сергію Скулинцю за травень 2026 року у розмірі посадового окладу – 26 000 грн.
  • Директору Волинської обласної філармонії Сергію Єфіменку за квітень у розмірі 200% від посадового окладу та за травень у розмірі 200% від посадового окладу – 20 000 грн.
  • Керівнику КП «Управління будинком»44 000 грн.
  • Керівнику Володимир-Волинського спортивного ліцею29 000 грн.
  • Керівнику Нововолинської спеціальної школи34 000 грн.
  • Керівнику Рожищенського навчально-реабілітаційного центру Волинської обласної ради23 000 грн.
  • Керівнику Княгининівського ліцею21 000 грн.
  • Керівнику Люблинецького ліцею13 000 грн.
  • Керівнику Центру позашкільної освіти28 000 грн.
  • Керівнику Волинського обласного Центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді13 000 грн.
  • Керівнику Відділу соціально розвитку закладів та установ освіти та науки20 000 грн.
  • Керівнику Руденського психоневрологічного інтернату30 000 грн.
  • Керівнику Луцького геріатричного пансіонату15 000 грн.
  • Керівнику Голобського психоневрологічного інтернату30 000 грн.
  • Керівнику Центру підготовки населення до національного супротиву24 000 грн.
  • Керівнику Волинської дитячо-юнацької спортивної школи з видів боротьби13 000 грн.
  • Керівнику Волинської обласної дитячо-юнацької спортивної школи18 000 грн.
  • Керівнику Волинського регіонального центру фізичної культури та спорту осіб з інвалідністю14 000 грн.

***

Тим часом, минулого тижня члени профільної комісії Волинської обласної ради відвідали Голобський психоневрологічний інтернат. Депутати мали на меті особисто переконатися, як забезпечуються права та інтереси підопічних, а також чи створено належні умови проживання, соціально-побутового і медичного обслуговування, денної зайнятості та дозвілля. Про це повідомляє пресслужба облради.

Наразі в інтернаті мешкають 80 чоловіків зі складними порушеннями ментально-неврологічного спектру віком від 20 до 80 років, зокрема й внутрішньо переміщені особи. Директор закладу Володимир Ковальчук запевнив, що персонал докладає максимум зусиль, аби умови перебування були максимально наближеними до домашніх.

За три роки його керівництва установа зазнала суттєвих змін. Зокрема, відремонтовано житловий корпус, проведено гідроізоляцію підмурівка, облаштовано укриття, а будівлі та територія обладнані засобами доступності. Минулого року силами персоналу та за допомогою благодійників з’явилися відпочинкова зона в оточенні саду і квітників, ротонда зі сценою, звуко- і світлотехнікою та глядацькими місцями. Також облаштовано кімнату для відвідувань, де родичі підопічних можуть комфортно переночувати.

Володимир Ковальчук розповів, що велика увага приділяється зайнятості та дозвіллю підопічних. Вони захоплюються городництвом і квітникарством, є ті, хто обожнює майструвати та ремонтувати техніку. В інтернаті діють різноманітні гуртки за інтересами – малювання, вишивки, вокально-музичний та спортивний. За словами директора, вихованці беруть участь у конкурсах і змаганнях, для чого їм спеціально придбали спортивну форму, а також їздять на екскурсії.

Підсумовуючи візит, голова профільної комісії Ірина Горавська відзначила високу професійність керівника та подякувала за його зусилля й ентузіазм.

Володимир Володимирович – прогресивний керівник. Здійснено величезний обсяг роботи, ми вражені умовами, які тут створено. Про мешканців дуже добре піклуються, вони зайняті, задоволені, усміхнені, – наголосила вона.

Депутатка Любов Серба додала:

Те, що ми побачили, не лише про умови, комфорт, забезпечення. Це – про гідність людини, незалежно від її стану і віку.

Нагору