На Волині екслісничому повідомлено про підозру у незаконній рубці на 1,9 млн грн

Поділитися в

На Волині екслісничому повідомлено про підозру у незаконній рубці на 1,9 млн грн

На Волині 22 червня 2026 року колишньому лісничому Сокиричівського лісництва Ківерцівського надлісництва філії «Поліський лісовий офіс» ДП «Ліси України» оголосили підозру. Його звинувачують в організації незаконної порубки дерев та перевищенні службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки.

За даними слідства, екслісничий, достовірно знаючи про відсутність спеціального дозволу – лісорубного квитка, організував незаконну порубку понад 100 дерев. Злочин відбувався на території ввіреного йому лісництва.

Такі дії завдали державі збитків на значну суму – 1,9 мільйона гривень. Про підозру повідомили за процесуального керівництва прокурорів Спеціалізованої екологічної прокуратури Волинської обласної прокуратури.

Наразі у межах кримінального провадження на незаконно зрубану деревину вже накладено арешт. Вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Досудове розслідування у справі проводить ТУ ДБР у м. Львові за оперативного супроводу УСР у Волинській області ДСР Національної поліції України. Дії колишнього лісничого кваліфіковано за ч. 4 ст. 246 (незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу) та ч. 3 ст. 365 КК України (перевищення влади або службових повноважень).

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

На Волині екслісничому повідомлено про підозру у незаконній рубці на 1,9 млн грн

Нагору