На Шацьких озерах стартував “Світязь Фест”: зібрано тисячі гривень для ЗСУ
Поділитися в
Копіювати посилання
На Шацьких озерах офіційно розпочався один із найочікуваніших благодійних заходів літа – третій сезон «Світязь Фест». Перший день масштабного дійства, що пройшов у п’ятницю, 19 червня, об’єднав сотні відпочивальників навколо головної мети: збору коштів на підтримку Збройних Сил України.
Організатори, серед яких маєток «Nester house», нагадують про вражаючі результати минулого сезону: фестиваль тоді зумів акумулювати понад 3 мільйони гривень для українських військових. Цьогорічний захід, за повідомленням репортера «Район.Шацьк», продовжив цю традицію потужним стартом.
Музичну програму фестивалю відкрив місцевий репер Toy Mayk, запаливши публіку авторськими треками та підготувавши гостей до основної частини вечора. Згодом DJ Lon задав правильний ритм та літній настрій своїми сетами.
Перед виходом хедлайнера організатори провели перші благодійні аукціони та запустили лотерею. Серед лотів, які можна було придбати чи виграти за донат у 200-300 гривень, були ексклюзивні афіші з автографами таких зірок, як Віктор Павлік, гурт «Давня казка» та Drevo.
Запекла боротьба розгорнулася за фірмові речі: афіші з підписами артистів перших днів фестивалю, які продали за 600 гривень (хоча їх також можна було придбати за 200-300 гривень). Дві брендові панами з автографами зіркових гостей пішли за 2,5 тисячі гривень (при стартовій ціні 500 гривень), а дві ексклюзивні футболки від головної гості вечора – за 3 тисячі гривень.
Справжнім фурором аукціону став особливий синьо-жовтий стяг. Прапор із підписами Фіїнки, Дзідзя, гурту «ТІК», Chico & Qatoshi, Степана Гіги, Олени Омаргалієвої, Шугар та інших топових виконавців стартував із 500 гривень. У результаті запеклих торгів його за 7 тисяч гривень придбала компанія хлопців із Рівного.
Кульмінацією першого дня став виступ етно-сенсації – співачки та акторки Фіїнки. Гості заходу з нетерпінням очікували на її появу, і колоритна артистка виправдала сподівання на всі сто відсотків. Завдяки її неповторному карпатському темпераменту, автентичному говору та потужній енергетиці, публіка шалено підтримувала кожну пісню. Співачка не лише виконала свої найвідоміші хіти, а й активно закликала аудиторію донатити, нагадуючи, завдяки кому українці мають змогу збиратися на подібні культурні події.
Фіїнка передала 10 тисяч доларів від американського туру, з якого вона нещодавно повернулася, на потреби «Спецпідрозділу Артан» ГУР МО. Ті ж, своєю чергою, вручили співачці подяку від командира свого спецпідрозділу.
Благодійний марафон на Світязі продовжується, і попереду на гостей чекають нові виступи українських зірок та нові лоти для допомоги армії. Зокрема, у неділю, 21 червня, публіку запалюватиме відомий співак з Рівненщини Drevo.