Ковельські випускники НМТ: троє набрали 400 балів, 20 – 200
Поділитися в
Копіювати посилання
Випускники з Ковеля продемонстрували видатні результати на основній сесії Національного мультипредметного тесту (НМТ). Загалом троє учасників набрали максимальні 400 балів, а ще 20 школярів отримали найвищий бал – 200 – з окремих предметів.
Серед абсолютних рекордсменів – ті, хто здобув 400 балів одразу з двох предметів:
- Шульгач Марина з ліцею №1 – з історії та англійської мови;
- Олександр Голуб з ліцею імені Олени Пчілки – з історії та англійської мови;
- Ілюшик Анастасія з ліцею №10 – з англійської мови та математики.
За кількістю випускників-рекордсменів, що набрали 400 балів, на першому місці опинився ліцей імені Олени Пчілки.
Скарбничку перемог Ковеля поповнили також 20 випускників, які отримали 200 балів з одного предмета:
- Васковець Володимир (українська мова);
- Киця Маргарита (англійська мова);
- Прадійчук Арсеній (англійська мова);
- Шевчук-Шлюєва Софія (українська мова);
- Чабан Владислава (українська мова).
Найвищий результат у 200 балів також показали:
- Борисюк Дарія (англійська мова, ліцей №3 імені Лесі Українки);
- Троцюк Олександр (англійська мова, ліцей №3 імені Лесі Українки);
- Бублей Тетяна (українська література, ліцей №3 імені Лесі Українки);
- Волинець Анастасія (українська література, ліцей №7);
- Сидорук Максим (англійська мова, ліцей №7);
- Старевич Павло (англійська мова, ліцей №7);
- Воздіган Поліна (англійська мова, ліцей «Оберіг»);
- Паюк Максим (англійська мова, ліцей №10);
- Дудка Андрій (історія, ліцей №10);
- Хомік Катерина (українська література, ліцей №11);
- Литвинчук Мар’яна (англійська мова, ліцей №12);
- Грушка Олександр (англійська мова, ліцей №12);
- Медведюк Софія (англійська мова, ліцей №13);
- Лазова Анна (англійська мова, ліцей №13);
- Федорук Дмитро (англійська мова, ліцей №13).
Щиро вітаємо ковельських випускників з відмінними результатами!









