Ковель без гарячої води: «Ковельтепло» призупиняє послугу з 19 червня

ЖКГ 16:38, 19.06.2026

Поділитися в

Ковель без гарячої води: «Ковельтепло» призупиняє послугу з 19 червня

Мешканці Ковеля залишаться без гарячої води на невизначений термін. ПТМ «Ковельтепло» змушене призупинити послугу з 19 червня 2026 року після вимоги ТОВ «ГК «Нафтогаз Трейдинг».

Рішення про зупинку постачання природного газу, яке надійшло підприємству 18 червня 2026 року, стало причиною припинення подачі гарячої води до будинків містян. Заборгованість «Ковельтепла» перед «Нафтогаз Трейдингом» за спожитий природний газ станом на 01 червня 2026 року сягає 108,8 мільйона гривень.

Водночас, зазначають у «Ковельтепло», ця сума значно менша за узгоджену заборгованість із різниці в тарифах. Йдеться про 184,1 мільйона гривень, які мають бути відшкодовані з державного бюджету, проте наразі залишаються неоплаченими.

«Просимо вибачення за тимчасові незручності», — йдеться у зверненні адміністрації ПТМ «Ковельтепло».

Нагадаємо, раніше було повідомлення про стягення боргів з «Ковельтепло» через суд.

Нагору