Ексдиректорці ДП на Волині оголосили підозру у розтраті 2 млн грн

Поділитися в

Ексдиректорці ДП на Волині оголосили підозру у розтраті 2 млн грн

Колишній директорці ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області» оголосили підозру у розтраті понад 2 мільйонів гривень бюджетних коштів.

За процесуального керівництва Волинської обласної прокуратури, чиновницю підозрюють у розтраті в особливо великих розмірах, вчиненій шляхом зловживання службовим становищем (ч.5 ст. 191 КК України).

Слідство встановило, що ексдиректорка уклала договір із приватним підприємством. Йдеться про роботи з розроблення документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості. Ці роботи стосувалися смуг відведення автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території Волинської області.

За даними правоохоронців, договір було укладено за завищеними цінами. Таким чином, з державного бюджету було розтрачено понад 2 мільйони гривень.

Суд вже обрав підозрюваній запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Досудове розслідування у справі триває та здійснюється слідчими СУ ГУНП у Волинській області за оперативного супроводу УСР в області ДСР Національної поліції України.

Примітка: відповідно до статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Нагору