Чиновника Луцької міськради підозрюють у розтраті 2,3 млн грн на реставрації кінотеатру
Поділитися в
Копіювати посилання
Начальника одного з управлінь Луцької міської ради підозрюють у розтраті понад 2,3 мільйона гривень бюджетних коштів. Зловживання службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб, відбулося в умовах воєнного стану.
Прокурори Волинської обласної прокуратури повідомили про підозру посадовцю за частиною 5 статті 191 Кримінального кодексу України. Встановлено, що чиновник, вступивши у змову зі службовою особою підрядної організації, безпідставно завищив вартість будівельних матеріалів та устаткування.
Це сталося під час робіт із реставрації кінотеатру у Луцьку, який переоблаштовували під багатофункціональний простір для бізнесу. Внаслідок незаконних дій громада втратила понад 2,3 мільйона гривень.
Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Досудове розслідування проводять СУ ГУНП у Волинській області за оперативного супроводу УСР у Волинській області ДСР Національної поліції України.
Відповідно до статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину, доки її вину не буде доведено в законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду.